Subsections

Subsections

Fytopathologie

Voorzitter:

Dr. Ir. Jacqueline Baar
Knowledge Centre Triple E
Sweerts de Landasstraat 46
6814 DG Arnhem

Phone: (+31) 26 - 370 14 81
M: (+31) 6 - 278 36 445
E-mail: jacqueline@tripleee.nl

   
Secretaris:

Ir. Nina A.C. Smits
Vegetatie- fauna en landschapsbeheer
Alterra Wageningen UR
Postbus 47
6700 AA Wageningen

Phone: (+31) 317 486422
E-mail: nina.smits@wur.nl

 

 


Onderzoek en Behoud Wilde Flora

Voorzitter: Dr. Bart van Tooren
Postbus 9955
1243 JJ 's-Gravenland
035 - 655 97 40
E-mail: b.vantooren@natuurmonumenten.nl
   
Secretaris:

Drs. Wout van der Slikke
Stichting FLORON
Van Steenisgebouw
Postbus 9514
2300 RA Leiden

Phone: (+) 31 71-5273533
Fax: (+) 31 71- 5273511
E-mail: slikke@floron.leidenuniv.nl
Web site: http://www.floron.nl/

 


Plantenfysiologie

Voorzitter: Dr. W.J.R.M. Jordi
PRI
Postbus 16
6700 AA Wageningen

Phone: (+) 31 317 4 75837
E-mail: w.j.r.m.jordi@plant.wag-ur.nl

   
Secretaris: Dr. M. Haring
Swammerdam Institute for Lifescience
Kruislaan 318
1098 SM Amsterdam

Phone: (+) 31 20 525 7663
E-mail: haring@science.uva.nl

 


Reproductiebiologie van Planten

Voorzitter: Dr. Ir. G.C. Angenent
PRI
Postbus 16
6700 AA Wageningen

Phone: (+) 31 317 4 77131
E-mail: Gerco.Angenent@wur.nl

 


Plant Genetics and Genomics

Voorzitter: Dr. P.J. van Dijk
Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW)
Postbus 40
6666 ZG Heteren

Phone: (+) 31 26 4791208 (26 4791 111)
E-mail: p.vandijk@nioo.knaw.nl

   
Secretaris: Dr. Ir. P.F. Fransz
University of Amsterdam
Swammerdam Institute for Life Sciences
Kruislaan 318
1098 SM Amsterdam

Phone: (+) 31 20 5255153
Fax: (+) 31 20 5257924
E-mail: fransz@science.uva.nl

 


 Plantensystematiek

Voorzitter: Dr. Marco Roos
National Herbarium of the Netherlands
P.O. Box 9514
2300 RA Leiden

Phone: (+) 31 71 527 3524
E-mail: roos@nhn.leidenuniv.nl
Web site: http://www.nationaalherbarium.nl/